.

Po pierwsze: Dziękuję wszystkim za piękne komentarze! Poprzednie aukcje już się zakończyły, ale dziewczyny tak się rozpędziły, że do wylicytowania są jeszcze 3 następne bransoletki: tęczowa, czekoladowa z wiśniami ;) i kawowa :)

A po drugie- trochę niepokazywanych jeszcze rzeczy:

1.Wisior z gronkiem z iolitów, zawieszony na własnoręcznie zrobionym łańcuszku. Jak na razie mam dość łańcuszków z takich małych ogniwek! ;)2.Dłuuuugie kolczyki, których smukłość podkreślają wrzeciona kwarcu dymnego. Nie wiem dlaczego pierwsze zdjęcie bez powiększenia wydaje się nieostre, skoro normalnie jest w porządku...3. 3,5cm wisiorek z przepięknego labradorytu.


4.Bransoletka z perłami seashell.


11 komentarzy:

 1. Piękne prace! Szczególnie przypadły mi do gustu kolczyki z topazem i wisior :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wisior z całym łańcuchem jest zjawiskowy :)

  Gratuluję AN :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie prace piękne jak zwykle. Kolczyki z kwarcem urokliwe, a ta "czapeczka" warkoczowa w wisiorze z labradorytem zachwycająca i bardzo oryginalna, nigdzie wcześniej takiej nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy medalion jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Podczytałam na Wizażu, że wreszcie masz właściwe miejsce ekspozycji swoich prac - gratulacje! Przepraszam, że tutaj, ale komentowanie z odnośnikami na forum to dla mnie czarna magia póki co. To ja się w takim razie przypominam z tą bransoletką z granatami, którą kiedyś oferowałaś się odtworzyć, zanim staniesz się rozchwytywana, czego życzę;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękności. Pierwszy wisior jest zachwycający, kolczyki super-eleganckie, a ostatnia bransa - w życiu bym nie pomyślała, że perłom tak dobrze będzie w miedzi. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. przepiękny wisior i kolczyki!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. bransoletka jest po prostu przepiękna!!

  OdpowiedzUsuń
 9. te wrzeciona kwarcowe są dodają wspaniałej ostrości... kobieta, która je założy poczuje się silna...

  OdpowiedzUsuń

 

Contact

verha.jewelry@gmail.com