WOŚP raz jeszcze :) Serduszkowe charmsy z całej Polski!

Dzięki świetnemu pomysłowi Mariselli biżuteryjki z wizażu w nadzwyczajnym tempie przygotowały serduszkowe charmsy. Każdy inny, każdy niepowtarzalny! Zebrane po kilka sztuk, razem z wyplecionymi bazami tworzą naprawdę śliczne bransoletki :) Zobaczcie sami!

TUTAJ, TUTAJ i jeszcze TUTAJ :)

W pierwszej bransoletce jest też serduszko wyplecione przeze mnie :) Jego wzór powstał specjalnie na tą aukcję! (Chciałabym mieć zawsze taką wenę jak przy jego wymyślaniu ;) )Zapraszam wszystkich do licytacji bransoletek! :)
i przypominam o mojej WOŚPowej aukcji z łapaczem snów w roli głownej :)

6 komentarzy:

 1. O rany, aż łzy w oczach miałam czytając opisy tych aukcji i oglądając te cuda... coś niesamowitego, wzruszającego, że tyle fantastycznych artystek się jednoczy i robi coś tak pięknego... domyślam się, że spontanicznie:)
  gratuluję pomysłu, udziału w tak fantastycznym projekcie, trzymam kciuki za Wasze aukcje, serce rośnie jak się patrzy na coś takiego...
  już żałuję, że ja w tym roku tak skromnie, mam nadzieję, że za rok wkręcę się w coś większego!:):):)

  OdpowiedzUsuń
 2. o woow ale czad... że też jestem taka biedna po świętach, aj nie wiem czy to że wośp działa i po świętach i po sylwestrze,gdzie większość ludzi jest zubożałych finansowo nie wpływa na ogólny dochód... Ale to już tradycja, która się sprawdza... Ja tam też niby wizażanka, z kilkoma tysiącami postów na koncie, ale wizaż porzuciłam, bo tak uznałam że będzie lepiej dla mnie (poważne uzależnienie), teraz już nawet nie zaglądam, tylko czasem.

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysł jest po prostu rewelacyjny co widać w licytacjach wszystkich trzech bransoletek! aż mi oczy łzami ze szczęścia podeszły, serio! :) piękne!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne serce! Aukcję - akcję wymyśliłyście super!!!!
  P.S.
  Fajnie Cię widzieć :)

  OdpowiedzUsuń

 

Contact

verha.jewelry@gmail.com